Zajímavé odkazy, technika, kultura, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Nej hry online

Zkuste nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní hry, Animace, Akční hry, Strategie, Hry pro děti, Závody aut, Hry pro dva hráče, Logické hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Karetní hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Relaxační hry, Pro dívky a tak dále.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Výroky, přísloví, moudra, aforismy, moudrosti, bonmoty, hlášky

Citáty slavných osobností, Výroky, přísloví, moudra, aforismy, moudrosti, bonmoty, hlášky, z kategorií citáty o smutku, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o nenávisti, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o dobru od různých známých osobností.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: Pozadí na plochu PC, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zdroje informací, Omalovánky k tisku, Nej hry online, Slovník pojmů Co je to?, Webové online hry zdarma, Online hry zadarmo, F, Přehled přípon a koncovek souborů, zeměpis, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší pozadí na plochu zdarma. doporučujeme pro monitor, mobilní telefon, počítač, tablet, PC, displej, notebook, phablet, ultrabook, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 95, SUSE Linux, Lubuntu, Slackware, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Linux Mint, BlackBerry OS, Java ME, Windows XP. Tapety na plochu PC z kategorií moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, budovy a stavby, voda a bubliny, hudební tapety, auta, květiny, kytky, letadla, zvířata, sportovní pozadí, motorky, motocykly, příroda, krajina, rostliny, hry a herní wallpapery, noční města, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, wallpapery, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety. Zvolit si můžete rozměry 768x1024, 2560x1600, 1440x960, 1366x1024, 360x720, 393x786, 2160x3840, 2560x2048, 1152x1920, 1080x1800, 1800x1440, 1920x1280, 1280x854, 1920x1440, 854x480, 1440x900 atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Síť, technika, kultura, volný čas

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Adventury, Oblíkačky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Deskovky, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Akční gamesky apod.

Keywords:URL, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, weby, výukové pomůcky, Cristiano Ronaldo football, linky, Online testy zdarma bez registrace, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Obrázky ke stažení, počítače, Online zeměpisné testy zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Anekdoty, fórky, vtipy, frky, fóry, vtípky

Potřebujete se naladit? Anekdoty, fórky, vtipy, frky, fóry, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O mužích, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O škole, Frky ze života, O manželství apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Frky, černý humor, kameňáky, fórky, fóry, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, kameňáky, fórky, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o doktorech, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O Windows, O Němcích, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O škole apod.

Klíčová slova: info, doporučujeme, Vlajky zemí světa, Počítačové a deskové strategické válečné hry, Nej hry online, cestování, Přehled státních vlajek států světa, Botswana, zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, A, multimédia

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online . Naleznete zde Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Akční gamesky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Logické hry, Deskovky, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Adventury apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Karetní, Logické, Závodní, Vánoční online hry, Oddechové, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Klasické, Velikonoční hry, Strategie, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Pro dívky a podobně.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: vlastnosti, mytologie, záliby, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, sport, historie, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, umělci, křesťanství, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, školství, fikce a fantasy, psychologie, osobnosti atd.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Super online hry zdarma, hyperlinky, Státní vlajky zemí, webovky, tipy, pro děti, Grunge hudební styl, V, odkazy, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online . Naleznete zde Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Akční gamesky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Logické hry, Deskovky, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Adventury apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak konvertovat, jak spustit, jak importovat, v čem upravit, jak exportovat, jak přehrát, kterak editovat, jak vytvořit, v čem spustit, jak převést soubory z následujících kategorií: video soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, systémové soubory, komprimace dat, dokumenty, spustitelné soubory, koncovky souborů, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, grafiku apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Matematické testy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro děti, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Sportovní hry, Logické hry, Akční hry, Střílečky, Postřehové hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Závody aut, Animace, Adventury, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, odkaz, internet, Super online flash hry, Obrázky, kliparty, Cristiano Ronaldo football, V, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázky, kliparty, kuriozity, Obrázky na plochu počítače, Dopravní značení, Přání k narozeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zkouška v autoškole: Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Další odkazy:

FC Barcelona
Zajímavé internetové odkazy
Romulus Remus
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Vlajka Svatého Vincenca a Grenadiny
Odkazy na užitečné webové stránky
Obrázková přání k svátku podle jmen
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Online hry zdarma
Doporučené internetové odkazy
Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.