Tipy na zajímavé weby, cestování, hry a informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma. Naleznete zde Akční hry, Logické, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Auta a závodní, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, online html5 hry, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Oddechové hry, Logické hry apod.

Klíčová slova: internet, Online web Hry zdarma bez registrace, zdroje informací, humor, Sexy Charlize Theron, Webové online testy zdarma, webovky, internetové stránky, Britney Spears, Vlajky spojených států amerických, pro děti, Free game online hry, Wallpapers na PC

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, výstražné značky apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Síť, cestování, hry a informace

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Keywords:cestování, počítače, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Skvělé hry online zdarma, Vlajka Dominikánské republiky, Wallpapers na PC ke stažení, hyperlinky, Státní prapory zemí světa, Omalovánky k vytištění pro děti, Slovník pojmů Co je to?, Super online kvízy, URL

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Závodník, Žijící, Vrah, Faraon, Máj, Renesance, Textařka, NHL, Herec, Prezidenti, Protektorát, Boston Bruins, Svatý, Podnikatelé, Vojevůdce, Česká královna, Stoletá válka, Američan, Životopis, Komunisté, Nežijící, Hudba, Antropolog, Poslanec, KHL, Kancléř, Vládce, Druhá světová válka, AIDS, Ital, Rakušan, Romantismus, Olympiáda, Skladatel, Komik, Obchodník apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Královna, Fotograf, Poprava, Továrník, Ministři, AIDS, Pedagog, Olympijský vítěz, Český slavík, Lord, Romantismus, Diplomat, Čeští králové, Washington Capitals, Závodník, Ministr zahraničí, Prezidenti USA, Žhavé výstřely, Komunisté, Slováci, Itálie, Nobelova cena, Renesance, Zlatý slavík, Zpěvačky, Básník, Vojáci, Právník, Svatý, Imitátor, Dabérka, Vůdce, ČSSD, Rakušan, Vládce, Maršál apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Nejhranější online hry zdarma, volný čas, Free style - volný styl, Obrázky ke stažení, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, Tapety na plochu PC, Dopravní značení, Ilustrace, obrázky, Stručný slovník pojmů a termínů

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem spustit, čím zobrazit, v čem upravit, jak konvertovat, jak otevřít, jak spustit, jak vytvořit, jak importovat, jak převést, čím prohlížet následující typy souborů: hudební audio soubory, dokumenty, písma, fonty, komprimace dat, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, obrazy disků, spustitelné soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, internet a web apod.

Fóry, anekdoty, černý humor, ftipy, frky, vtípky

Potřebujete se naladit? Fóry, anekdoty, černý humor, ftipy, frky, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, Vtipy o Bohu, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O manželství, O zvířátkách, O škole, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Windows, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Free game online hry

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme free game online hry . Naleznete zde Klasické, Závodní, Oddechové, Logické, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Střílečky, Velikonoční hry, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Karetní, Strategie a podobně.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Klíčová slova: zadarmo, zeměpis, multimédia, Five-card draw, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, weby, F, Vlajka Americké Samoy, zábava, odkaz, webové stránky

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem spustit, čím zobrazit, v čem upravit, jak konvertovat, jak otevřít, jak spustit, jak vytvořit, jak importovat, jak převést, čím prohlížet následující typy souborů: hudební audio soubory, dokumenty, písma, fonty, komprimace dat, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, obrazy disků, spustitelné soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, internet a web apod.

Fóry, anekdoty, černý humor, ftipy, frky, vtípky

Potřebujete se naladit? Fóry, anekdoty, černý humor, ftipy, frky, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, Vtipy o Bohu, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O manželství, O zvířátkách, O škole, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Windows, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Informace, cestování, hry a informace

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Frky, vtípky, kameňáky, anekdoty, černý humor, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtípky, kameňáky, anekdoty, černý humor, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipné citáty, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, kameňáky apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: zajímavosti, P, Online vánoční magazín, zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Poker OMAHA hold em, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, odkazy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, V, Vlajky měst České republiky, Levné letenky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Znovusjednocení státu?: Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Mami, v obálce nám přišel cukr.

Další odkazy:

Obrázky ke stažení na plochu
Doporučené internetové odkazy
Catherine Zeta-Jones
Tipy na Partnerské weby
Zamilované sms vzkazy
Tipy na užitečné weby
Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky
Odkazy na zajímavé weby
Laetitia Casta
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázky k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.