Tipy na zajímavé weby, zábava, důležité informace

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, hmyz, květiny, halloween, sport, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, rostliny, přístroje, láska, věda, ptáci, stavby, osobnosti a lidé, ženy a dívky, zelenina, auta, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, hudba, ovoce, mapy atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak otevřít, v čem upravit, jak spustit, čím prohlížet, v čem spustit, jak konvertovat, jak přehrát, jak vytvořit, čím zobrazit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, dokumenty, komprimace dat, grafiku, spustitelné soubory, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, koncovky souborů, obrazy disků, konfigurační soubory, internet a web apod.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Kliparty pro dokumenty, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, odkaz, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, weby, K, Vietnamská vlajka, Hry pro nejmenší online, Vánoční magazín, V, Super free web games zdarma

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční všehochuť, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční světýlka, Umělý vánoční stromek, Brno, Ježíš Kristus, Vánoční ozdoby, Jedle, Anglicky, Skleněné ozdoby, Vánoční svícen, Osvětlení do oken, Adventní svícen, Německy, Keramika, Popelka, Květiny, Jmenovka, Papírový vánoční stromek, Štědrý den, Adventní kalendář, Špalda, Obrazovka, Kuba, Vánoční hvězda, Vykrajovátka, Vánoční filmy, Slámový adventní věnec, Santa, Vánoční ubrusy, Tablet, Tichá noc, Vánoční svařák apod.

Síť, zábava, důležité informace

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Keywords:Kliparty zdarma ke stažení, linky, Dopravní značky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, World countries and flags, tipy, Státní vlaječky, prapory, zajímavosti, Poker online card game, zábava, M, Online životopisy, biografie slavných osobností

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Pro dívky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Logické, Oddechové, Vánoční online hry, Závodní, Velikonoční hry a podobně.

Nejhranější online hry zdarma

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové hry, Sportovní hry, Animace, Závody aut, Karetní hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Strategie, Adventury, Pro dívky, Logické hry a tak dále.

Informace, zábava, důležité informace

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Kameňáky, fórky, vtípky, ftipy, černý humor, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, fórky, vtípky, ftipy, černý humor, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O manželství, O zvířátkách, O ekonomech, O ženách, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O mužích, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O škole, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtipy o cikánech apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Hry pro dívky online, školství, Přání k narozeninám, Full HD pozadí na PC, Vánoční web, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Sexy Jennifer Lopez, zadarmo, pro děti, hyperlinky, Online biografie, životopisy osobností

Motta, hlášky, aforismy, rčení, výroky, bonmoty, přísloví

Citáty slavných, Motta, hlášky, aforismy, rčení, výroky, bonmoty, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o víře, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Vtipy, vtípky, vtipné texty, kameňáky, fóry, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, vtípky, vtipné texty, kameňáky, fóry, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O škole, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Frky o tchýních, O manželství, O Slovácích, Frky ze života apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: info, V, zeměpis, Iraq, zdroje informací, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, doporučujeme, SMS přání k jmeninám podle jmen, humor, odkazy, počítače

Motta, hlášky, aforismy, rčení, výroky, bonmoty, přísloví

Citáty slavných, Motta, hlášky, aforismy, rčení, výroky, bonmoty, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o víře, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Vtipy, vtípky, vtipné texty, kameňáky, fóry, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, vtípky, vtipné texty, kameňáky, fóry, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O škole, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Frky o tchýních, O manželství, O Slovácích, Frky ze života apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, kterak editovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak exportovat, jak spustit, jak otevřít, jak vytvořit, jak převést soubory následujících typů: systémové soubory, grafiku, šablony dokumentů, video soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, koncovky souborů, obrazy disků, komprimace dat apod.

Full HD pozadí na PC - nejlepší tapety na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD pozadí na PC. vhodné pro PC, smartphone, monitor, phablet, notebook, ultrabook, počítač, mobil, displej, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy Windows 98, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Slackware, Mac, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Windows Me, Linux Fedora, Windows 95, Microsoft Windows Vista. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, rostliny, wallpapery, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, hudební tapety, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, letadla, zvířata, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety. Dostupné rozměry 320x568, 2560x2048, 412x846, 2048x1536, širokoúhlé 1366x768, 800x600, 1440x960, 1600x900, 854x480, 1280x854, 393x786, 1600x1200, 2560x1440, 640x480, 1920x1440, 1200x1920 atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Iowa, Massachusetts, Arizona, Aljaška, Wisconsin, Maine, Kansas, Idaho, Maryland, Montana, Utah, Washington, Jižní Dakota, Texas, Michigan, Havaj, Connecticut, New Jersey, Kentucky, Ohio, Západní Virginie, Alabama, Mississippi, New Hampshire, Indiana, Nové Mexiko atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, informativní provozní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Klíčová slova: Prapory českých měst, kuriozity, webovky, internet, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Celebrity, herečky, zpěvačky, zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Slovník pojmů Co je to?, výukové pomůcky, webové stránky, Gratulace a přání, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Klíčový svědek: Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Proč u nás nikdy nemůže být nedostatek obuvi? - Protože máme několik tisíc ministerských úředníků a všichni dělají jednu botu za druhou.

Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Další odkazy:

Jennifer Lopez
Tipy na Partnerské weby
Sexy Charlize Theron
Zajímavé internetové odkazy
Paris Saint-Germain F.C.
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Omalovánky k vybarvení
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázková přání k svátku podle jmen
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Anastacia

Děkujeme vám za vaši návštěvu.