Partnerské weby pro děti i dospělé

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Náš tip pro děti i dospělé

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kancléř, Olympijský vítěz, Maršál, Životopis, New Jersey Devils, Nežijící, Náboženství, Faraon, Ministři, Němci, Máj, Angličané, Český slavík, Francouz, Manýrismus, ČSSD, Washington Capitals, Vojáci, Vojevůdce, Komunista, Romantismus, Trenérka, Dallas Stars, Antropolog, Rock ‚n‘ Roll, Kladno, Starověký Egypt, Válka, Čeští králové, Olympiáda, Královna, Poslanec, Herec, Miliardář, Pedagog, Politik apod.

Kameňáky, vtípky, anekdoty, fóry, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtípky, anekdoty, fóry, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O ženách, O Somálcích, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O škole, O zvířátkách, O důchodcích apod.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, webovky, školství, Full HD wallpapers na PC, Geography and flags, internet, K, odkazy, Omalovánky pro malé děti, Superhry a hry online zdarma, info, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Super online flash hry

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Vtipy, vtipné texty, frky, kameňáky, ftipy, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtipy, vtipné texty, frky, kameňáky, ftipy, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, černý humor, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné hádanky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Full HD wallpapers na PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapers na PC. jsou vhodná pro počítač, displej, ultrabook, phablet, PC, notebook, mobilní telefon, mobil, monitor, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Slackware, Windows 95, Android, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, macOS, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií voda a bubliny, auta, motorky, motocykly, wallpapery, letadla, psi a štěňátka, zvířata, vesmír, planety, galaxie, rostliny, květiny, kytky, budovy a stavby, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, příroda, krajina, noční města, hudební tapety. Dostupné velikosti jsou 750x1334, 1024x768, 1536x2560, HD 1280x720, 412x846, 2560x1440, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 320x568, 1366x1024, 2048x1536, 1280x768, 1024x600, 1200x1920, 1280x1024, 1152x1920 atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Keywords:internetové stránky, odkaz, Super online kvízy, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázky ke stažení na plochu, Staré hry online, V, Seznam vlajek měst České republiky, Yasmine Bleeth, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, humor, Hry pro nejmenší online

Onlinovky zdarma

Všem hráčům doporučujeme onlinovky zdarma . Naleznete zde Karetní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Střílečky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Klasické, Pro dívky, Sportovní, Logické, Oddechové, Závodní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, sport, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, umělci, filozofie, křesťanství, státní správa, vlastnosti, přezdívky, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, politici, lékařství, záliby, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé atd.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Hampshire, Tennessee, Missouri, Kentucky, Mississippi, Washington, Maine, Kalifornie, Louisiana, Idaho, Virginie, Jižní Dakota, Wisconsin, Connecticut, Michigan, Oregon, Pensylvánie, Minnesota, Kansas, Texas, Maryland, Jižní Karolína, Severní Dakota, Aljaška, Severní Karolína, Nové Mexiko atd.

Internet, síť pro děti i dospělé

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, jak vytvořit, jak převést, v čem spustit, v čem upravit, jak exportovat, čím zobrazit, jak importovat, kterak editovat, jak konvertovat následující typy souborů: grafiku, šablony dokumentů, hudební audio soubory, internet a web, komprimace dat, koncovky souborů, písma, fonty, dokumenty, konfigurační soubory, spustitelné soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Federace USA, hyperlinky, Omalovánky nejen pro děti, F, Onlinovky zdarma, zábava, Sexy Tara Reid, Přehled přípon a koncovek souborů, počítače, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, weby

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, týmy NHL, geocaching, hudební zkratky, měny, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, mytologie, historie, nadpřirozené osoby, osobnosti, záliby, věda, rodinné vztahy, politici, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, poruchy, státní správa, politika atd.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Hry pro děti, Karetní hry, Strategie, Závody aut, Postřehové hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Střílečky, Pro dívky, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Animace a tak dále.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, tipy, Biblické omalovánky k tisku, cestování, Nejhranější online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Kazakhstan, R, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, týmy NHL, geocaching, hudební zkratky, měny, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Informace pro děti i dospělé

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Ohio, Kentucky, Minnesota, New Hampshire, Severní Dakota, Virginie, Delaware, Georgie, Nové Mexiko, Havaj, Severní Karolína, Florida, Kalifornie, Washington, Jižní Karolína, Nevada, Kansas, Louisiana, Západní Virginie, Missouri, Tennessee, Idaho, Connecticut, Montana, Maine, Alabama atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry . Mj. na webu naleznete Omalovánky, Adventury, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Deskovky, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Hry s koňmi, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Klíčová slova: Vánoční web, Wallpapers na PC ke stažení, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Federace USA, Dopravní značení, Zamilované sms vzkazy, Prapory regionů a království, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Super online flash hry, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník, kuriozity, Wayne Rooney futbolista inglés, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Další odkazy:

Blahopřání k MDŽ
Tipy na užitečné weby
Chelsea Football F.C.
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Country flags
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Charisma Carpenter
Odkazy na užitečné webové stránky
World flags
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Tapety na plochu zvířata

Děkujeme vám za vaši návštěvu.