Partnerské weby, důležité informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, hudební zkratky, politické strany a hnutí, týmy NHL, měny, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, obecné zkratky, okresy České republiky, geocaching, státy usa, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Náš tip, důležité informace

Fórky, anekdoty, fóry, vtipné texty, vtípky, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, anekdoty, fóry, vtipné texty, vtípky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, židovské anekdoty, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry o homosexuálech apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Pozadí na PC ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro počítač, monitor, mobilní telefon, PC, tablet, notebook, obrazovka počítače, mobil, displej, smartphone, phablet a pro operační systémy Windows NT, FreeBSD, Linux Mint, Linux Ubuntu, Windows 95, Windows 98, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Slackware. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, ptáci, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, tenisté a tenistky, free wallpapers, Formule 1, fantasy, hmyz a pavouci, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, motorky, květiny. Dostupné velikosti jsou 360x720, 1920x1080 Full HD, 1920x1200, 412x846, 2048x1080, 2560x2048, 3200x1200, 1536x2560, 1440x2560, 375x812, 1680x1050, 360x640, 640x480, 1600x1200, 4800x1200, HD 1280x720 atd.

Klíčová slova: internet, volný čas, Wallpapers na PC, Online hry zdarma, Real Madryt CF, Vše o Vánocích, Obrázky a kliparty zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Fotografie topmodelek, R, Online zeměpisné testy zdarma, internetové stránky, Federace USA

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, filozofie, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, poruchy, lékařství, osobnosti, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, politika, rodinné vztahy, psychologie, historie, politici, přezdívky, křesťanství, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, národnost, státní správa, věda atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

World wide web, internet, důležité informace

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme superhry a hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické a tak podobně.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Afriky, země jižní Asie apod.

Keywords:zeměpis, hyperlinky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro děti, Maria Šarapovová, Hry pro nejmenší online, Super free web games zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Cestovatelské stránky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, multimédia, Biografie známých osobností

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Deskovky, Omalovánky, Střílecí hry, Letecké simulátory, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Adventury, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Farmářské hry, Hry s koňmi, Oblíkačky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: info, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Slovník pojmů Co je to?, Co je to omalovánka?, Tapety na PC ke stažení, Dopravní značky, tipy, Přáníčka k výročí svatby, Superhry a hry online zdarma, linky, Online testy zdarma bez registrace, Přehled přípon a koncovek souborů

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem spustit, kterak editovat, jak spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak převést, jak přehrát, jak konvertovat, čím zobrazit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: internet a web, dokumenty, písma, fonty, grafiku, konfigurační soubory, video soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Aljaška, Missouri, Iowa, Texas, Jižní Karolína, Oklahoma, Louisiana, Delaware, Alabama, Washington, Havaj, Minnesota, Vermont, Kalifornie, Severní Karolína, Pensylvánie, Wisconsin, Utah, Severní Dakota, Jižní Dakota, Montana, Mississippi, Wyoming, Florida, Ohio, Tennessee atd.

Internet, síť, důležité informace

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Fórky, kameňáky, vtípky, frky, černý humor, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, kameňáky, vtípky, frky, černý humor, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O důchodcích, O Němcích, Frky o tchýních, O manželství, O Windows, O ekonomech, O mužích, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Severní Karolína, New Hampshire, Kalifornie, Wisconsin, Missouri, Maine, Idaho, Pensylvánie, Colorado, Tennessee, Nebraska, New York, Virginie, Jižní Dakota, Montana, Aljaška, Indiana, Havaj, Iowa, Minnesota, Florida, Nové Mexiko, Washington, Michigan, Kansas, Connecticut atd.

Hlášky, bonmoty, aforismy, moudrosti, přísloví, úsloví, myšlenky

Citáty slavných, Hlášky, bonmoty, aforismy, moudrosti, přísloví, úsloví, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, cestování, Obrázky vlajek měst ČR, Tinder aplikasi, pro dospělé, Staré hry online, doporučujeme, Fotografie topmodelek, Obrázky vlajek států světa, zdroje informací, F

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem spustit, kterak editovat, jak spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak převést, jak přehrát, jak konvertovat, čím zobrazit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: internet a web, dokumenty, písma, fonty, grafiku, konfigurační soubory, video soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Aljaška, Missouri, Iowa, Texas, Jižní Karolína, Oklahoma, Louisiana, Delaware, Alabama, Washington, Havaj, Minnesota, Vermont, Kalifornie, Severní Karolína, Pensylvánie, Wisconsin, Utah, Severní Dakota, Jižní Dakota, Montana, Mississippi, Wyoming, Florida, Ohio, Tennessee atd.

Informace, důležité informace

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak spustit, jak převést, čím prohlížet, jak importovat, v čem spustit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, písma, fonty, spustitelné soubory, šablony dokumentů, internet a web, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, obrazy disků, systémové soubory, dokumenty, konfigurační soubory apod.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, zajímavosti, Nejhranější online testy a kvízy, zábava, Pozadí na PC ke stažení, Jižní Asie, humor, kuriozity, Slovník pojmů Co je to?, Online životopisy, biografie slavných osobností, odkaz, odkazy, Svátky, jmeniny, kalendář, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Nespravedlnost: Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Další odkazy:

Lithuania
Tipy na užitečné weby
Juventus FC taliansky profesionálny futbalový klub
Odkazy na užitečné webové stránky
Bubble shooter
Doporučené odkazy
Přání k narozeninám
Odkazy na partnerské weby
Přání k narozeninám
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Celebrity, herečky, zpěvačky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.