Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, geocaching, obecné zkratky, země EU, politické strany a hnutí, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky apod.

Vtipy, frky, anekdoty, vtipné texty, vtípky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipy, frky, anekdoty, vtipné texty, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné básničky, murphyho zákony, kameňáky, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, frky o zvířatech, černý humor, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vánoční web - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Přáníčko, Sněhová vločka, PF, Vánoční koledy, Linecká kolečka, Tablet, Písnička, Milka, Recepty, Vánoční trhy, LED svíčky, Patchwork, Adventní věnec, Skleněné ozdoby, Pokrmy, Santa Claus, Sněhulák, Kameňák, Tisk, Monitor, Stromeček, Historické ozdoby, Betlém, Staroměstské náměstí, Štěstí, Alkoholový kalendář, Atmosféra, Husarské knoflíky, Štědrý večer, Vykrajovátka, Košíčky apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Klíčová slova: pro dospělé, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, linky, Webové online hry zdarma, Sexy Rose McGowan, Vánoční web, M, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Omalovánky nejen pro děti, Nejhranější hry online, Webové online testy zdarma, pro děti, tipy

Free game online hry

Doporučujeme free game online hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Akční hry, Logické, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, URL, zajímavosti, Přehled států světa a jejich vlajek, Obrázky, omalovánky, webové stránky, info, Superhry a hry online zdarma, Online hry zdarma, hyperlinky, humor, Skvělé hry online zdarma

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Karetní, parkování - parkovačky, Střílečky, Pro dívky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Logické, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Strategie, Bojové online gamesy, Závodní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Moudrosti, rčení, moudra, aforismy, myšlenky, hlášky, bonmoty

Slavné citáty, Moudrosti, rčení, moudra, aforismy, myšlenky, hlášky, bonmoty, . Naleznete zde citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o kráse od různých známých osobností.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Omalovánky, Farmářské hry, Akční gamesky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Deskovky, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Barbie hry, Vaření a smažení, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, online html5 hry, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Anekdoty, fóry, kameňáky, vtipné texty, černý humor, frky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fóry, kameňáky, vtipné texty, černý humor, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, kameňáky, černý humor, židovské anekdoty, frky o zvířatech, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech apod.

Klíčová slova: doporučujeme, Dopravní značky, zeměpis, Historie cestování, Databáze osobností Kdo je to?, Biografie známých osobností, Wallpapery na tablet, Gillian Anderson, Free game online hry, multimédia, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, odkaz

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země jižní Asie apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Klíčová slova: V, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zadarmo, Sexy Charisma Carpenter, zdroje informací, A, Vánoční magazín, Vlajka Uruguaye, Přehled státních vlajek států světa, počítače, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti, herci a herečky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Angličané, Žhavé výstřely, Hudebnice, Zpěvák, Olympiáda, Dramatik, Zpěvačka, Gymnasté, Vrah, Philadelphia Flyers, Druhá světová válka, Fotograf, Lord, Kladno, Ministři, Itálie, Diplomat, Upálen, KHL, Režisér, Císař, Architekt, Komik, Podnikatelé, Slovenští prezidenti, Ekonom, Český slavík, Hejtmani, Husité, Francie, Rock ‚n‘ Roll, Svatý, Hejtman, Máj, Producent, Vůdce apod.

Klíčová slova: kuriozity, Biografie slavných osobností, cestování, Seznam přípon a koncovek souborů, Přehled vlajek USA, Obrázky na plochu Vesmír, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Wallpapers na plochu PC, odkazy, výukové pomůcky, B, Full HD wallpapery ke stažení, Sexy Naomi Campbell, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Pět kilo zlata: Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Další odkazy:

Cristiano Ronaldo
Zajímavé internetové odkazy
Filmy, natáčení, střih
Odkazy na zajímavé weby
Elisha Cuthbert
Naše tipy na zajímavé stránky
Anonymní proxy server
Doporučené internetové odkazy
Thierry Henry
Linky na partnerské weby
Army wallpapers

Děkujeme vám za vaši návštěvu.