Naše tipy, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategické onlinovky, Oblíkačky, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, online html5 hry, Deskovky, Adventury, Hry s koňmi, Logické hry, Letecké simulátory, Oddechové hry, Hannah Montana, Barbie hry, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Informace, cestování, počítače a internet

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, symboly, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, láska, sport, ovoce, nástroje a přístroje, ženy a dívky, náboženství, auta, přístroje, květiny, halloween, zelenina, hudba, věda, mapy, hmyz atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Klíčová slova: doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Onlinovky zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Alicia Keys, Slovník pojmů Co je to?, Vše o Vánocích, B, Rachel Stevens, linky, Tapety na PC, Hry pro nejmenší online, Obrázky na PC zdarma ke stažení

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Kameňáky, černý humor, fórky, vtípky, vtipy, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Kameňáky, černý humor, fórky, vtípky, vtipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O Slovácích, O škole, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O Windows, O Němcích apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Aforismy, rčení, moudra, bonmoty, myšlenky, úsloví, moudrosti

Citáty slavných, Aforismy, rčení, moudra, bonmoty, myšlenky, úsloví, moudrosti, . Naleznete zde citáty o štěstí, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Anekdoty, vtípky, vtipy, vtipné texty, frky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtípky, vtipy, vtipné texty, frky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, černý humor, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipné básničky apod.

Keywords:počítače, F, odkazy, humor, Velikonoční obrázky na plochu PC, zajímavosti, kuriozity, webové stránky, Lionel Messi, internet, K, zábava

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arizona, Texas, Nevada, New Hampshire, Ohio, Colorado, Severní Dakota, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Georgie, Tennessee, Rhode Island, Iowa, Havaj, Idaho, Nebraska, Wisconsin, Connecticut, Maine, Michigan, New York, Kansas, Minnesota, Kentucky, Utah, Florida atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, měny, mezinárodní organizace, státy usa, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, hudební zkratky apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: Pozadí na PC, školství, Vlajky amerických států USA, Historie strategických válečných her, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Webové online hry zdarma, A, Sexy Cameron Diaz, weby, A, Tapety na plochu počítače, pro dospělé

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: profese a zaměstnání, historie, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, školství, politika, politici, osobnosti, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, fikce a fantasy, rodinné vztahy, psychologie, poruchy, zločin a právo, sport, filozofie atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, fyzikální jednotky, týmy NHL, obecné zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, měny, politické strany a hnutí, geocaching, internetové domény 1. řádu apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Karetní, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Oddechové, Logické, Závodní, Bojové online gamesy, Klasické, Střílečky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Strategie a podobně.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, odkaz, zdroje informací, Shannon Elizabeth, tipy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Haiti, Hry pro dívky online, internetové stránky, Vlajky měst České republiky

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: profese a zaměstnání, historie, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, školství, politika, politici, osobnosti, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, fikce a fantasy, rodinné vztahy, psychologie, poruchy, zločin a právo, sport, filozofie atd.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ministři, Malíř, Kladno, Pedagog, Renesance, Producent, KHL, Herečka, Československo, Herec, AIDS, Císař, Washington Capitals, Voják, Upálen, Atentát, Křesťanství, Náboženství, Orlík, Habsburkové, Olympiáda, Prezidenti, Masový vrah, Životopis, Vůdce, Starověký Egypt, Itálie, Pop, Právník, Generalissimus, Manýrismus, Zavražděn, Vražedkyně, Country, Zpěvák, Poslanec apod.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické a tak podobně.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, info, Seznam vlajek měst České republiky, zdarma, Online vánoční webzine, Travel in USA, Biografie slavných osobností, cestování, Nejhranější online hry zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Nejlepší hry pro dívky, Dopravní značení, Onlinovky - online hry, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Nemá vlastní hodinky: Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Další odkazy:

Obrázky k svátku, obrázková přání
Tipy na Partnerské weby
Sexy Claudia Schiffer
Odkazy na zajímavé weby
Anonymní proxy server
Linky na partnerské weby
Smuteční kondolence
Doporučené internetové odkazy
Vše pro zvířecí miláčky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
United States

Děkujeme vám za vaši návštěvu.