Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarma

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Obchodník, Angličané, Královna, Itálie, Dallas Stars, Slováci, Maršál, Hokej, AIDS, Prezident USA, Podnikatelé, Upálen, Producent, Poslanci, KSČ, Kněz, Komunisté, Slovák, Ministr, Vojevůdce, Textař, Historik, Stoletá válka, Prezident, Pittsburgh Penguins, Skladatel, Křesťanství, Imitátor, Manýrismus, Čeští králové, Malíř, Závodník, Miliardáři, Florida Panthers, Miliardář, Generalissimus apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Informace, všeobecné informace zdarma

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: fyzika, lékařství a medicína, jídlo, nápoje, matematika, zkratky, stavebnictví, příroda, sport, hardware, politika, technika, kultura, zločin a právo, internet, bankovnictví, účetnictví, psychologie, literatura, latina, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, český jazyk, nemoce atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přehled vlajek USA, pro dospělé, weby, Countries and flags, zajímavosti, Obrázky ke stažení, multimédia, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, M, R, Hry pro kluky

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Afriky, Antarktidy, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Frky, anekdoty, vtipné texty, fórky, kameňáky, fóry

Zkuste vypnout! Frky, anekdoty, vtipné texty, fórky, kameňáky, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné citáty apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Keywords:č, kuriozity, Seznam přípon a koncovek souborů, URL, Přání a blahopřání, Vánoční web, Nejlepší online hry zdarma, hyperlinky, Vše pro zvířecí miláčky, Webové online testy zdarma, odkaz, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Rčení, hlášky, bonmoty, výroky, motta, přísloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, Rčení, hlášky, bonmoty, výroky, motta, přísloví, myšlenky, z kategorií citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o člověku od různých známých osobností.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: zábava, zdroje informací, Státní vlajky zemí, Britney Spears, Online testy a kvízy zdarma, humor, webové stránky, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, zadarmo, Kliparty pro dokumenty, volný čas, odkazy

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, národnost, osobnosti, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, školství, poruchy, lékařství, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, podnikání a podnikatelé, sport, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, křesťanství, filozofie, státní správa atd.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, Idaho, Jižní Karolína, Vermont, Connecticut, Severní Dakota, Indiana, Nebraska, Wisconsin, Virginie, Havaj, Minnesota, Arkansas, Maryland, Nové Mexiko, Kentucky, Washington, New Hampshire, Montana, Maine, Tennessee, Louisiana, Rhode Island, Západní Virginie, Florida, Pensylvánie atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma. Mj. na webu naleznete Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Bojové gamesy, Postřehové, Akční hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Logické a tak podobně.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Super online flash hry, Mexico, zdarma, linky, Obrázky vlajek měst ČR, Křesťanské omalovánky k vytištění, č, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, výukové pomůcky

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, národnost, osobnosti, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, školství, poruchy, lékařství, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, podnikání a podnikatelé, sport, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, křesťanství, filozofie, státní správa atd.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, Idaho, Jižní Karolína, Vermont, Connecticut, Severní Dakota, Indiana, Nebraska, Wisconsin, Virginie, Havaj, Minnesota, Arkansas, Maryland, Nové Mexiko, Kentucky, Washington, New Hampshire, Montana, Maine, Tennessee, Louisiana, Rhode Island, Západní Virginie, Florida, Pensylvánie atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Webové online testy zdarma

Zkuste webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Wallpapery na PC ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapery na PC ke stažení. jsou vhodná pro obrazovka počítače, PC, phablet, smartphone, ultrabook, tablet, displej, notebook, mobil, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 2000, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Windows 10, Red Hat Linux, Linux Fedora, macOS, Windows Me, Mac, Windows XP, Slackware. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, květiny, velkoměsta a noční život, zvířata, fantasy, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, motorky, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, fraktály, nature - příroda, ptáci, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety. Stahujte v rozlišení 1920x1080 Full HD, 360x640, 750x1334, 1024x768, 1536x2560, 1440x900, 1600x1200, 2560x1600, 1920x1200, 1920x1280, 1152x768, 1024x600, 2560x1440, 2048x1536, 640x480, 1600x900 atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Střílečky, Logické hry, Karetní hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Strategie, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Animace, Postřehové hry, Závody aut, Bojové hry, Hry pro děti a tak dále.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak otevřít, jak vytvořit, jak spustit, jak konvertovat, v čem upravit, jak převést, čím zobrazit, čím prohlížet, jak importovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, konfigurační soubory, video soubory, obrazy disků, dokumenty, internet a web, koncovky souborů, grafiku, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, písma, fonty apod.

Klíčová slova: info, Nejlepší hry pro dívky, Obrázky vlajek měst ČR, pro děti, školství, Sexy Milla Jovovich, F, internet, Dopravní značení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Kliparty pro Office, Online životopisy, biografie slavných osobností, Arsenal F.C., 9

Několik fórů na závěr. Vtip Nová pila: Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Další odkazy:

Sexy Nikki Cox
Tipy na zajímavé weby
Přání k svátku
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Omalovánky k vytištění
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky nejen pro děti
Odkazy na užitečné webové stránky
Gratulace a přání
Odkazy na zajímavé weby
Nikki Cox

Děkujeme vám za vaši návštěvu.