Dále doporučujeme, technika, zábava, informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

PC tapety pro Windows - wallpapery na tablet

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC tapety pro Windows. jsou vhodná pro ultrabook, počítač, smartphone, PC, phablet, monitor, notebook, tablet, displej, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 95, Lubuntu, Windows 98, Red Hat Linux, Windows 10, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Windows XP, Mac, Microsoft Windows Vista. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, nature - příroda, hmyz a pavouci, flóra, stromy, fraktály, fantasy, zvířata, motorky, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, ptáci, oceán, moře, pláže, květiny. Dostupné velikosti jsou 2560x1440, 1600x2560, 4800x1200, 1600x1200, 854x480, 320x568, 1800x1440, 1600x900, 412x846, 1152x864, 800x1280, 1536x2560, 2160x3840, 375x812, 1920x1440, 1440x900 atd.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Nebraska, Jižní Dakota, Florida, Wisconsin, Wyoming, Aljaška, Illinois, Kentucky, Oklahoma, Kalifornie, Kansas, Pensylvánie, Colorado, Nové Mexiko, Alabama, Georgie, Delaware, Indiana, Washington, Severní Dakota, Maryland, New Jersey, Arkansas, Connecticut, Vermont, Michigan atd.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

černý humor, fórky, frky, ftipy, anekdoty, vtipné texty

Zkuste vypnout! černý humor, fórky, frky, ftipy, anekdoty, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipné básničky apod.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, weby, Vlajky měst České republiky, Flags of the world countries, M, Státní prapory zemí světa, Počítačové tapety pro Windows, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Databáze osobností Kdo je to?, zajímavosti, Online testy a kvízy zdarma, počítače

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Moudrosti, myšlenky, motta, moudra, aforismy, bonmoty, rčení

Citáty slavných, Moudrosti, myšlenky, motta, moudra, aforismy, bonmoty, rčení, . Naleznete zde citáty o ženách, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Pro dívky, Oddechové, Střílečky, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, parkování - parkovačky, Karetní, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Logické a podobně.

Informace, technika, zábava, informace

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak importovat, jak exportovat, jak otevřít, čím zobrazit, kterak editovat, čím prohlížet, jak konvertovat, jak převést, v čem spustit, jak vytvořit soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, konfigurační soubory, systémové soubory, internet a web, šablony dokumentů, písma, fonty, obrazy disků, dokumenty, koncovky souborů, hudební audio soubory, grafiku apod.

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Pro dívky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Střílečky, Sportovní, Závodní, Karetní, Bojové online gamesy, Strategie, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Stolní hry a deskovky, Oddechové a podobně.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Keywords:internet, webovky, Nejhranější hry online, Online adventní magazín, Omalovánky k tisku, Hry pro kluky, zeměpis, V, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, odkaz, Státní prapory zemí světa, Životopisy osobností

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nebraska, Wisconsin, Jižní Dakota, Illinois, Západní Virginie, Ohio, Maryland, Connecticut, Washington, New York, Virginie, Idaho, Jižní Karolína, Arkansas, Louisiana, Georgie, New Jersey, Alabama, Kansas, Minnesota, Montana, Aljaška, Pensylvánie, Maine, Havaj, Utah atd.

Ftipy, vtípky, fóry, kameňáky, anekdoty, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Ftipy, vtípky, fóry, kameňáky, anekdoty, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O mužích, O důchodcích, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O ženách, Frky o tchýních, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky apod.

Náš tip, technika, zábava, informace

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava, výukové pomůcky, Texty blahopřání, Kliparty zdarma ke stažení, Obrázky, kliparty, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Wallpapers na plochu PC, pro dospělé, doporučujeme, odkazy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - full HD tapety ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC zdarma ke stažení. lze použít v notebook, displej, tablet, PC, mobilní telefon, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, počítač, smartphone a pro operační systémy Linux Fedora, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Windows 2000, Android, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Windows 98. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, květiny, kytky, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, zvířata, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, sportovní pozadí, rostliny, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 1280x768, 1280x854, 1600x1200, 360x640, 1920x1200, 2048x1080, 2560x2048, 800x600, 1920x1280, 1536x864, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 375x667, 1920x1440, 1280x800, 2560x1600 atd.

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Pro dívky, Strategie, Brutální krvavé hry, Logické hry, Závody aut, Sportovní hry, Akční hry, Bojové hry, Animace, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Deskovky, Auta a závodní, Hannah Montana, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Hry s koňmi, online html5 hry, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Logické hry, Adventury, Omalovánky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Oblíkačky apod.

Počítačové tapety pro Windows - wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. vhodné pro phablet, ultrabook, notebook, smartphone, počítač, displej, monitor, mobil, PC, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, FreeBSD, Windows XP, macOS, Java ME, Windows 95, Linux Ubuntu, Chrome OS, Windows 2000. Tapety na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní pozadí, motorky, motocykly, letadla, Roztomilá zvířátka, zvířata, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, psi a štěňátka, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, wallpapery, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, voda a bubliny, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, noční města, příroda, krajina. Zvolit si můžete z velikostí 1366x1024, 360x720, 1152x768, 393x786, 1920x1280, Full HD 1080x1920, 1600x2560, 360x640, 320x568, 1152x864, 1920x1440, 1200x1920, 1680x1050, 1536x2048, 1280x960, 1024x768 atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, hyperlinky, info, Zlatan Ibrahimović, Online adventní magazín, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Full HD tapety na PC zdarma, Přání, přáníčka, blahopřání, Přehled vlajek USA, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Super online kvízy

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - full HD tapety ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC zdarma ke stažení. lze použít v notebook, displej, tablet, PC, mobilní telefon, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, počítač, smartphone a pro operační systémy Linux Fedora, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Windows 2000, Android, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Windows 98. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, květiny, kytky, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, zvířata, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, sportovní pozadí, rostliny, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 1280x768, 1280x854, 1600x1200, 360x640, 1920x1200, 2048x1080, 2560x2048, 800x600, 1920x1280, 1536x864, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 375x667, 1920x1440, 1280x800, 2560x1600 atd.

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Pro dívky, Strategie, Brutální krvavé hry, Logické hry, Závody aut, Sportovní hry, Akční hry, Bojové hry, Animace, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Síť, technika, zábava, informace

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční koledy, Nový rok, Jarmark, K Vytištění, Obrazovka, Jmenovka, Kinder, Plzeň, Pro děti, Papírové ozdoby, Desktop, Vinná klobása, Vánoční filmy, Keramika, K Tisku, Vosí hnízda, Hostina, Staroměstské náměstí, K Vytisknutí, Adventní věnec, Ježíš Kristus, Historické ozdoby, Vánoční pozadí, Osvětlení do oken, Vykrajovátka, Wallpaper, Adventní kalendář, Přání, Bůh, Tichá noc, Svíčky apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: cestování, nástroje, fyzika, jídlo, bankovnictví, účetnictví, politika, technika, nemoce, kultura, filozofie, materiály, hardware, psychologie, rostliny, sport, internet, ekonomie a ekonomika, příroda, různé, zločin a právo, literatura, zkratky, latina atd.

Klíčová slova: pro děti, F, PC tapety pro Windows, Obrázky na PC zdarma ke stažení, zdroje informací, Paris Saint-Germain F.C., zdarma, kuriozity, č, F, URL, internetové stránky, Rachel Stevens, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Blbá vláda: Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Další odkazy:

Online hry zadarmo
Tipy na Partnerské weby
Omalovánky zdarma ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Mamiko Tayama
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Gábina Partyšová
Zajímavé webové stránky
Přání a blahopřání
Linky na partnerské weby
Online hry zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.