Zajímavé odkazy, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . Naleznete zde Adventury, Animace, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Závody aut, Hry pro děti, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Akční hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Střílečky, Bojové hry, Relaxační hry a tak dále.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, týmy NHL, mezinárodní organizace, měny, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, geocaching, okresy České republiky, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, státy usa, úřady a ministerstva, firmy a společnosti apod.

Síť, informace a zábava

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Středočeský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj apod.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma Vybírejte z kategorií Omalovánky, Oblíkačky, online html5 hry, Farmářské hry, Barbie hry, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Vaření a smažení, Logické hry, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Deskovky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Auta a závodní apod.

Klíčová slova: Světové vlajky, B, počítače, Dopravní značení, Onlinovky - online hry, Dopravní značky, Vlajky měst České republiky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Andrés Iniesta, info, volný čas, školství, cestování

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Teolog, Trenérka, NHL, Životopis, KHL, Stoletá válka, Američané, Politik, První republika, Prezidenti ČR, Spisovatel, Husité, Voják, Kladno, Češi, Zpěvačka, Žijící, Antropolog, Normalizace, Hudba, Olympijský vítěz, Básník, Ministr, Pittsburgh Penguins, Mim, Američan, Brno, Slováci, Upálen, Olympijští vítězové, Miliardář, Prezident USA, Obchodník, Starověký Egypt, ČSSD, New Jersey Devils apod.

Informace, informace a zábava

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Keywords:Seznam přípon a koncovek souborů, Vánoční magazín, zadarmo, Obrázky na plochu počítače, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, webové stránky, zdroje informací, Kliparty pro dokumenty, Online hry zdarma, Nejlepší hry pro dívky, K, výukové pomůcky

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Mississippi, Illinois, Jižní Dakota, Kentucky, Arizona, Kalifornie, Alabama, Connecticut, Rhode Island, Iowa, Maine, Texas, Minnesota, Nebraska, Ohio, New Jersey, Wisconsin, Oregon, Wyoming, Colorado, Utah, Severní Dakota, Vermont, Montana, Arkansas, Západní Virginie atd.

Klíčová slova: K, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, hyperlinky, Super online flash hry, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Super online hry zdarma, Obrázky na plochu počítače

Moudra, aforismy, přísloví, bonmoty, myšlenky, hlášky, výroky

Slavné citáty, Moudra, aforismy, přísloví, bonmoty, myšlenky, hlášky, výroky, . Naleznete zde citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o smrti, přísloví o naději od různých známých osobností.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

World wide web, internet, informace a zábava

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak konvertovat, v čem spustit, jak otevřít, jak importovat, jak spustit, jak převést, jak exportovat, jak vytvořit, kterak editovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, systémové soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, spustitelné soubory, internet a web, video soubory, grafiku, koncovky souborů apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Kameňáky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, vtípky, fóry

Zkuste vypnout! Kameňáky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, vtípky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, černý humor, vtipy o metanolu, vtipné básničky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné hádanky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, murphyho zákony apod.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Nevada, Texas, Aljaška, Montana, Mississippi, Washington, Severní Dakota, Delaware, Florida, Minnesota, Západní Virginie, Oregon, Tennessee, Pensylvánie, Havaj, Utah, New Jersey, Rhode Island, Illinois, New Hampshire, Oklahoma, Nové Mexiko, Virginie, Jižní Dakota, Missouri, Wyoming atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zdarma, Obrázky ke stažení, Super online kvízy, tipy, linky, Obrázky k jmeninám, zeměpis, Staré hry online, Vánoční web

Moudra, aforismy, přísloví, bonmoty, myšlenky, hlášky, výroky

Slavné citáty, Moudra, aforismy, přísloví, bonmoty, myšlenky, hlášky, výroky, . Naleznete zde citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o smrti, přísloví o naději od různých známých osobností.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Internet, síť, informace a zábava

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako lékařství a medicína, materiály, cestování, ekonomie a ekonomika, filozofie, chemie, český jazyk, literatura, stavebnictví, školství, latina, nápoje, příroda, náboženství a křesťanství, rostliny, fyzika, psychologie, počítače, politika, různé, věda, zkratky, hardware, zločin a právo atd.

Vánoční web - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dekorace, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Anglicky, Vánoční dekorace, Popelka, Tiskárna, Píseň, Vánoční svíčky, Perníčky, Pro děti, Husarské knoflíky, Jesličky, Sněhulák, Kameňák, Windows, Samolepky, Vánoční kaktus, Řetězy, Tablet, Wallpaper, Film, Borovice, Vánoční trhy, Anděl, Brambořík, Vánoční koule, Tapeta, Jezulátko, Jarmark, Třásně, Jmelí, Neviňátko, Štóla apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: weby, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, V, URL, pro dospělé, Přáníčka a obrázky k svátku, Free game online hry, Životopisy slavných osobností, odkaz, Ilustrace, obrázky, multimédia, zajímavosti, Countries and flags,

Několik fórů na závěr. Vtip Nesprávně položená otázka: Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Děda si příjde uložit do spořitelny 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká : "A když krachne vaše pobočka, nepříjdu o tu stovku ?" "Nepříjdete, dědo, za ty peníze vám ručí celá Erste bank" "A co když krachne celá Erste bank ?" "Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Paroubkem" "A co když krachne vláda v čele s p. Paroubkem ?" "Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne ?"

„Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Ostrova Norfolk
Doporučené odkazy
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání
Partnerské weby
Antistresové omalovánky
Naše tipy
Textová přáníčka a obrázky k svátku
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.