Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Anekdoty, vtípky, frky, kameňáky, vtipy, fórky

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtípky, frky, kameňáky, vtipy, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma. Naleznete zde Logické, Relaxační onlinovky, Akční hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry a tak podobně.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: hardware, fyzika, věda, jídlo, školství, zločin a právo, rostliny, zkratky, nápoje, sport, materiály, ekonomie a ekonomika, matematika, kultura, nástroje, literatura, filozofie, software, lékařství a medicína, stavebnictví, příroda, technika, cestování, bankovnictví atd.

Klíčová slova: PC tapety pro Windows, Vlajky spojených států amerických, multimédia, V, Black Jack, hyperlinky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky vlajek měst ČR, Omalovánky - dinosauři, webovky, Online testy zdarma, Obrázky, kliparty, pro dospělé

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vtípky, anekdoty, černý humor, kameňáky, fóry, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, anekdoty, černý humor, kameňáky, fóry, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Frky ze života, O mužích, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O Němcích, O ekonomech, Frky o tchýních, O Slovácích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O Windows, O manželství apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

PC tapety pro Windows - full HD wallpapery ke stažení

Dále vám doporučujeme: PC tapety pro Windows. můžete využít v mobil, ultrabook, smartphone, mobilní telefon, počítač, displej, obrazovka počítače, tablet, notebook, monitor, PC a pro operační systémy Windows Me, Android, Linux Fedora, SUSE Linux, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, OSX, Windows XP, Microsoft Windows 8, Windows 95, Linux Ubuntu. Wallpapers na plochu PC jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, fantasy, Formule 1, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, zvířata, fraktály, sportovní a závodní auta, nature - příroda, květiny, free wallpapers, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, motorky, sportovní wallpapery. Dostupné rozměry 3200x1200, 2048x1536, 1920x1080, 1280x768, 360x760, 1920x1200, 1680x1050, 1920x1080 Full HD, 1600x2560, 640x480, 1024x600, 1280x854, 320x568, 1152x768, 360x720, 3200x1800 atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, halloween, rostliny, láska, symboly, ovoce, náboženství, auta, osobnosti a lidé, ženy a dívky, hmyz, Vánoce a Advent, sport, zelenina, věda, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, ptáci, nápoje, zvířata, stavby, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Keywords:weby, Online biografie, životopisy osobností, odkaz, Dopravní značky, Slova vánočních písní, Vánoční magazín, Stručný slovník pojmů a termínů, výukové pomůcky, Antistresové omalovánky, Online hry pro děti zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Přehled formátů souborů

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Full HD tapety ke stažení - wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety ke stažení. vhodné pro monitor, obrazovka počítače, mobil, phablet, mobilní telefon, smartphone, ultrabook, notebook, PC, tablet, počítač a pro operační systémy Windows 95, Windows Me, BlackBerry OS, Lubuntu, Windows Server 2012, Slackware, Windows 2000, Mac, Java ME, Linux Mint, Windows 10 Mobile. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, wallpapery, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, voda a bubliny, sportovní pozadí, budovy a stavby, rostliny, 3D a Abstraktní, zvířata, auta, květiny, kytky, motorky, motocykly, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, noční města. Zvolte si z rozměrů 1152x768, 320x568, 1680x1050, 1152x1920, 1280x960, 1600x1200, 1800x1440, 360x760, 1200x1920, 640x480, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 1536x2048, 360x720, 1536x2560, 1280x1024 atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Američan, Prezidenti, AIDS, Zlatý slavík, Sci-fi, Imitátor, Ital, Ekonom, Poprava, Dabérka, Státník, Scénárista, Režisér, Lord, Válka, Prezidenti ČR, Habsburkové, Normalizace, Politik, Básníci, Olympijský vítěz, Rakousko-Uhersko, Olympijští vítězové, Rakušan, Sochař, Zavražděn, Archivář, Podnikatelé, Francie, Protektorát, Novinář, Český slavík, Country, Architekt, Florida Panthers, Česká královna apod.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, školství, volný čas, Bangladesh, Nej hry online, Prapory všech zemí světa, tipy, Obrázek Jóga, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Státní prapory zemí světa, Staré hry online, pro děti

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, v čem upravit, čím zobrazit, jak otevřít, jak převést, jak exportovat, jak přehrát, jak konvertovat, jak importovat, jak spustit, v čem spustit soubory těchto typů: konfigurační soubory, dokumenty, hudební audio soubory, obrazy disků, internet a web, systémové soubory, koncovky souborů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, šablony dokumentů, písma, fonty apod.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Korálky, Kameňák, Vánoční koledy, Vánoční prostírání, Ježíš Kristus, PF, Tablet, Štěstí, Patchwork, Tichá noc, Zima, Květiny, Tiskárna, Pozadí, Pastýř, Vánoce, Vosí hnízda, Omalovánky, Řetězy, Neviňátko, Pokrmy, Vánoční koule, Ohňostroj, Plzeň, Cesmína, LED svíčky, Křesťanství, Popelka, Jesličky, Silvestr, Lego apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Moudra, úsloví, aforismy, přísloví, bonmoty, myšlenky, moudrosti

Citáty slavných, Moudra, úsloví, aforismy, přísloví, bonmoty, myšlenky, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smrti, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Obrázky na plochu počítače - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro monitor, tablet, počítač, ultrabook, phablet, mobilní telefon, mobil, PC, obrazovka počítače, smartphone, displej a pro operační systémy SUSE Linux, Windows 10, Mac, Windows 2000, Lubuntu, Windows 7, OSX, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Windows 98, Apple iOS (iPhone). Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, wallpapery, zvířata, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, auta, letadla, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, noční města, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, voda a bubliny, rostliny, operační systémy, Windows. Stahujte ve velikostech 1152x768, hi res 2560x1920, 854x480, 1280x960, 1280x1024, 1600x1200, 1536x2560, 1600x900, 1024x768, 360x760, 2160x3840, 1440x900, 1280x768, 1152x1920, 2560x1600, 2560x2048 atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, filozofie, státní správa, lékařství, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, politici, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, psychologie, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, věda, nadpřirozené osoby, sport, národnost, profese a zaměstnání, historie atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Fórky, fóry, ftipy, vtípky, černý humor, kameňáky

Potřebujete se naladit? Fórky, fóry, ftipy, vtípky, černý humor, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O škole, Vtipy o cikánech, O Němcích, O důchodcích, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O Somálcích, Vtipy o policajtech apod.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Adventní magazín, Wallpapers na plochu počítače, Ashlee Simpson, Přehled formátů souborů, webové stránky, Dopravní značky, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, v čem upravit, čím zobrazit, jak otevřít, jak převést, jak exportovat, jak přehrát, jak konvertovat, jak importovat, jak spustit, v čem spustit soubory těchto typů: konfigurační soubory, dokumenty, hudební audio soubory, obrazy disků, internet a web, systémové soubory, koncovky souborů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, šablony dokumentů, písma, fonty apod.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Korálky, Kameňák, Vánoční koledy, Vánoční prostírání, Ježíš Kristus, PF, Tablet, Štěstí, Patchwork, Tichá noc, Zima, Květiny, Tiskárna, Pozadí, Pastýř, Vánoce, Vosí hnízda, Omalovánky, Řetězy, Neviňátko, Pokrmy, Vánoční koule, Ohňostroj, Plzeň, Cesmína, LED svíčky, Křesťanství, Popelka, Jesličky, Silvestr, Lego apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako mytologie, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, herectví, herci a herečky, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, osobnosti, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, politici, školství, politika, psychologie, státní správa, poruchy, přezdívky, sport, rodinné vztahy, lékařství atd.

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ekonom, Miliardáři, Státník, Renesance, Country, KSČ, Archivář, Masový vrah, Voják, Sebevražda, Prezident, Boston Bruins, Zlatý slavík, Architekt, Trest smrti, První republika, Žhavé výstřely, Textař, Podnikatel, Filozof, Prezidenti USA, Exilový prezident, Závodník, NHL, Rock ‚n‘ Roll, Pittsburgh Penguins, Čech, Američané, Scénárista, Upálen, Philadelphia Flyers, Podnikatelé, Vražedkyně, Rétorika, Dabérka, Sci-fi apod.

Klíčová slova: zeměpis, internet, Staré hry online, odkazy, humor, Paris Saint-Germain FC, info, linky, M, Životopisy osobností, V, Databáze osobností Kdo je to?, AC Milán,

Několik fórů na závěr. Vtip Co lze slyšet z Hradu?: Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Kostky
Naše tipy
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Partnerské weby
Gratulace a přání
Tipy na zajímavé weby
Zlatan Ibrahimović
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.