Partnerské weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Anekdoty, vtipné texty, ftipy, vtipy, černý humor, frky

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtipné texty, ftipy, vtipy, černý humor, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, černý humor, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o facebooku apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Klíčová slova: pro děti, Hry pro nejmenší online, humor, pro dospělé, Vietnam, Webové html5 hry zdarma, hyperlinky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Levné letenky, Staré hry online, Životopisy osobností, weby, F

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Wallpapery na tablet - full HD tapety na PC zdarma

Dále vám doporučujeme: Wallpapery na tablet. doporučujeme pro počítač, tablet, displej, PC, mobilní telefon, notebook, monitor, obrazovka počítače, phablet, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Windows 7, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, OSX, Windows 2000, Windows Me, Chrome OS. Pozadí na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, motorky, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, fantasy, květiny, ptáci, fraktály, zvířata, oceán, moře, pláže, free wallpapers, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupné velikosti jsou 768x1024, 1280x800, 360x640, 1800x1440, 360x760, 393x786, 2560x2048, 1920x1200, 2048x1080, 1152x1920, 1440x960, 1366x1024, 2048x1536, 1440x900, HD 1280x720, 1600x900 atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, okresy České republiky, geocaching, země EU, hudební zkratky, firmy a společnosti, státy usa, obecné zkratky, měny, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL apod.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Wallpapers na plochu PC, počítače, Hry pro dívky online, Blahopřání k MDŽ, P, zdroje informací, Online adventní magazín, Vlajky, flags, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, internet, Online hry pro děti zdarma

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Akční hry, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Sportovní a tak podobně.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační hry, Pro dívky, Logické hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Bojové hry, Akční hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Závody aut, Animace, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zajímavosti, Obrázky vlajek měst ČR, Štědrý den, Seznam souborových přípon, Státní vlaječky, prapory, Hry pro kluky, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Dopravní značení, doporučujeme, info, URL

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií značky upravující přednost, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, školství, Přehled států světa a jejich vlajek, Online hry zdarma, Vlajky měst České republiky, Přehled formátů souborů, multimédia, Vlajky ostrovů Oceánie, zeměpis, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Kliparty pro Office

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země východní Asie apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Online adventní magazín, webovky, Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značky, Online kasíno a ruleta, zadarmo, Vlajky států USA, M, Počítačové tapety pro Windows, linky, webové stránky, Pěkná blahopřání k Velikonocům,

Několik fórů na závěr. Vtip Kříž: Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Ta vodka chutná jako ředidlo.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Antarctica
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu zdarma
Partnerské weby
Real Madrid Club
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.