Naše tipy, hry i všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nástroje, software, fyzika, internet, zkratky, bankovnictví, stavebnictví, literatura, náboženství a křesťanství, filozofie, cestování, rostliny, různé, ekonomie a ekonomika, chemie, latina, sport, politika, český jazyk, psychologie, hardware, počítače, příroda, školství atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Klíčová slova: Státní prapory všech států, Adventní magazín, zdarma, doporučujeme, Striptýz, Online hry zdarma, Pozadí na plochu PC, Slovník pojmů Co je to?, Onlinepoker über das Internet gespielt wird, Nejlepší zeměpisné kvízy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, linky, multimédia

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Logické hry, Letecké simulátory, Adventury, online html5 hry, Oddechové hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Auta a závodní, Hannah Montana apod.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pro děti, Vánoční svíčky, Vánoční hvězda, Vánoční ozdoby, Lindt, Vánoční světýlka, Perníčky, Advent, Křesťanství, Vánoční pozadí, Kameňák, Skleněné ozdoby, Linecká kolečka, Anglicky, Jmelí, Alkoholový kalendář, Jedle, Vánoční tapety, Dárky, Sněhová vločka, SMS, Papírový vánoční stromek, Ostrava, Jarmark, Atmosféra, bezlepkové cukroví, Vánoční svařák, Štěstí, Ježíšek, PF, Keramika apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, dopravní prostředky, halloween, věda, Vánoce a Advent, květiny, stavby, rostliny, zelenina, hmyz, hudba, láska, náboženství, sport, nástroje a přístroje, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, nápoje, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, symboly, mapy atd.

Tapety do mobilu - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety do mobilu. lze použít v počítač, smartphone, mobil, phablet, notebook, ultrabook, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, monitor, PC a pro operační systémy Chrome OS, Windows 10, Java ME, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Mac, Windows 7, OSX, Android, Linux Fedora. PC pozadí pro Windows z kategorií budovy a stavby, moře, oceány, pláže, noční města, 3D a Abstraktní, zvířata, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, wallpapery, sportovní pozadí, příroda, krajina, letadla, auta, dopravní prostředky, květiny, kytky, hudební tapety, operační systémy, Windows, rostliny, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1280x1024, 768x1024, 1440x960, Full HD 1080x1920, 640x480, 750x1334, 1680x1050, 1600x1200, 800x600, 393x786, 1080x1800, 1024x768, 1440x900, 375x812, 1280x854, 1152x1920 atd.

Keywords:Nejhranější online testy a kvízy, A, Online životopisy, biografie, info, Gambling, betting, Obrázky, kliparty, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, volný čas, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, URL, zeměpis, internetové stránky

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nemoce, chemie, technika, psychologie, zkratky, materiály, školství, software, hardware, sport, fyzika, cestování, různé, internet, účetnictví, matematika, ekonomie a ekonomika, nápoje, věda, politika, příroda, stavebnictví, český jazyk, náboženství a křesťanství atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Pozadí na tablet - pC pozadí pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na tablet. jsou vhodná pro obrazovka počítače, phablet, tablet, ultrabook, počítač, mobil, monitor, PC, displej, smartphone, notebook a pro operační systémy Windows 7, SUSE Linux, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Lubuntu, Microsoft Windows 8, macOS, FreeBSD, Linux Xubuntu, BlackBerry OS. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, wallpapery, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, hudební tapety, příroda, krajina, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, noční města, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, auta, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, rostliny, letadla. Dostupná rozlišení jsou 1200x1920, 750x1334, 854x480, 1920x1080 Full HD, 1800x1440, 1536x2560, 2048x1536, 1280x1024, 320x568, 1920x1280, 393x786, širokoúhlé 1366x768, 1152x864, 360x720, 1600x2560, 1600x900 atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Klíčová slova: Dopravní značení, webovky, kuriozity, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Přehled souborových přípon, Super online hry zdarma, Dopravní značení, Omalovánky, hry pro děti, Vlajky států a zemí světa, webové stránky, zajímavosti, zábava

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Akční hry, Závodní moto hry, Postřehové a tak podobně.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . Naleznete zde Klasické, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Logické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Závodní, Sportovní, Karetní, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Strategie a podobně.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Akční hry, Relaxační hry, Animace, Postřehové hry, Závody aut, Adventury, Strategie, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Karetní hry a tak dále.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, V, Seznam zkratek a akronymů, Filmy, filmová kamera, střih, Online web Hry zdarma bez registrace, zdroje informací, Online testy a kvízy zdarma, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Superhry a hry online zdarma, č, Obrázky vlajek měst ČR

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Akční hry, Závodní moto hry, Postřehové a tak podobně.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . Naleznete zde Klasické, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Logické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Závodní, Sportovní, Karetní, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Strategie a podobně.

Síť, hry i všeobecné informace

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, čím prohlížet, jak importovat, kterak editovat, jak exportovat, jak vytvořit, v čem spustit, jak otevřít, jak přehrát, čím zobrazit, jak spustit soubory z následujících kategorií: grafiku, spustitelné soubory, písma, fonty, obrazy disků, konfigurační soubory, komprimace dat, dokumenty, video soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, internet a web apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Klíčová slova: pro dospělé, Online web Hry zdarma bez registrace, humor, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Úspory a spoření, tipy, Online hry zdarma, hyperlinky, Databáze osobností Kdo je to?, ú, pro děti, Levné letenky,

Několik fórů na závěr. Vtip Tisková chyba: Upozornění: na letácích ČSSD došlo k tiskové chybě: uvádí se, že v případě jejich vítězství "každý důchodce dostane 13. důchod". Správné znění je "každý 13. důchodce dostane důchod". Za prohození slov se tiskárna omlouvá.

Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Další odkazy:

Naše tipy
Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky
Doporučené odkazy
Rie Miyazawa
Zajímavé internetové odkazy
Online hry omalovánky
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka a obrázky k svátku
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.