Dále doporučujeme, technika, kultura, informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Informace, technika, kultura, informace

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zahrajte si nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Světové vlajky, cestování, linky, Tinder aplikasi, V, Přehled formátů souborů, Biografie slavných osobností, Pozadí na plochu moře, školství, odkazy, F, webovky

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, software, internet, věda, rostliny, účetnictví, latina, materiály, zkratky, zločin a právo, nástroje, politika, lékařství a medicína, literatura, matematika, fyzika, kultura, různé, chemie, cestování, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, náboženství a křesťanství, filozofie atd.

Obrázky na plochu počítače - pozadí na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na plochu počítače. lze použít v monitor, notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, mobil, PC, ultrabook, phablet, počítač, smartphone a pro operační systémy Android, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Windows XP, SUSE Linux, macOS, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Mac, Red Hat Linux, Linux Mint. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, motorky, velkoměsta a noční život, fraktály, zvířata, hmyz a pavouci, fantasy, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, květiny, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, free wallpapers. Zvolit si můžete rozměry 800x600, 1600x1200, 3200x1200, 360x720, 2560x1440, 320x568, 1080x1800, 1920x1440, 4800x1200, 1440x2560, 1280x768, 1024x768, 2160x3840, 1024x600, 1536x2560, 1920x1280 atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Upálen, Voják, Podnikatelé, Olympijský vítěz, Američané, New Jersey Devils, Normalizace, Pedagog, Vojevůdce, Zlatý slavík, ČSSD, Dramatik, Archivář, Spisovatel, Brno, Husité, Němci, Slováci, Lord, Textařka, Protektorát, Country, Prezident, Skladatel, Starověký Egypt, Manýrismus, Češi, Vládce, Francouz, Komunisté, Pop, Hokejisté, Nobelova cena, HIV pozitivní, Ministr, Prezident USA apod.

Rčení, bonmoty, myšlenky, přísloví, výroky, aforismy, hlášky

Slavné citáty, Rčení, bonmoty, myšlenky, přísloví, výroky, aforismy, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o penězích od různých známých osobností.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Keywords:Nejhranější online testy a kvízy, Vánoční magazín, Kliparty pro Office, humor, Cristiano Ronaldo football, Superhry a hry online zdarma, volný čas, výukové pomůcky, Ukraine, Obrázky na plochu počítače, tipy, Biografie slavných osobností

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Síť, technika, kultura, informace

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, země EU, mezinárodní organizace, hudební zkratky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, státy usa, měny, okresy České republiky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, muži, zvířata, symboly, ptáci, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, auta, hudba, náboženství, věda, Vánoce a Advent, ženy a dívky, zelenina, jídlo a nápoje, halloween, láska, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, stavby, mapy, květiny atd.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, URL, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Anastacia, Nejhranější online hry zdarma, info, zdroje informací, Přání ke kulatému výročí, Stručný encyklopedický slovník, zeměpis, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, internetové stránky

černý humor, vtípky, vtipy, ftipy, frky, anekdoty

Chcete se pobavit? černý humor, vtípky, vtipy, ftipy, frky, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O škole, O manželství, O Němcích, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O ženách, O Windows, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O zvířátkách apod.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Řetězy, Keramický adventní věnec, K Vytisknutí, bezlepkové cukroví, Bramborový salát, Schleich, Osvětlení, Papírový vánoční stromek, Kameňák, Vánoce, Desktop, Vánoční stromeček, Keramika, Pokrmy, Strom, Dia, Adventní kalendář, Vánoční světýlka, K Tisku, Ježíšek, Písnička, Adventní věnec, Borovice, Vídeň, Koledy, Třásně, Vánoční koule, Nový rok, Vánoční svícen, Husarské knoflíky, Ostrava apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Náš tip, technika, kultura, informace

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Adventury, Omalovánky, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Logické hry, Střílecí hry, Barbie hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Akční gamesky apod.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kameňák, Kuba, Vykrajovátka, Brno, Šišky, Monitor, Windows, Píseň, Václavské náměstí, Vídeňský punč, Televize, Koledy, Přáníčko, Historické ozdoby, Kapr, bezlepkové cukroví, Vánoční svícen, Obrazovka, Popelka, Jezulátko, Papírové ozdoby, Filmy, Vánoční punč, Vánoční pozadí, K Vytisknutí, Atmosféra, Rostliny, Francouzsky, Vánoční stromeček, Kinder, Vánoční svíčky apod.

Super online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super online hry zdarma . Naleznete zde Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Střílečky, Závodní, Vánoční online hry, Logické, Hry na vaření a smažení, Strategie, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Pro dívky, Velikonoční hry, Karetní, Oddechové, parkování - parkovačky a podobně.

Klíčová slova: R, Seznam vlajek měst České republiky, Federace USA, Omalovánky k vytisknutí, č, Nejlepší školní testy a kvízy, Přehled zkratek a akronymů, Turkmenistan, Vánoční magazín, Přehled přípon a koncovek souborů, Vlajky měst České republiky

černý humor, vtípky, vtipy, ftipy, frky, anekdoty

Chcete se pobavit? černý humor, vtípky, vtipy, ftipy, frky, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O škole, O manželství, O Němcích, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O ženách, O Windows, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O zvířátkách apod.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Řetězy, Keramický adventní věnec, K Vytisknutí, bezlepkové cukroví, Bramborový salát, Schleich, Osvětlení, Papírový vánoční stromek, Kameňák, Vánoce, Desktop, Vánoční stromeček, Keramika, Pokrmy, Strom, Dia, Adventní kalendář, Vánoční světýlka, K Tisku, Ježíšek, Písnička, Adventní věnec, Borovice, Vídeň, Koledy, Třásně, Vánoční koule, Nový rok, Vánoční svícen, Husarské knoflíky, Ostrava apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Internet, síť, technika, kultura, informace

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové, Logické, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak otevřít, čím zobrazit, jak přehrát, jak převést, jak importovat, jak spustit, čím prohlížet, jak exportovat soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, písma, fonty, konfigurační soubory, obrazy disků, komprimace dat, video soubory, systémové soubory, dokumenty, koncovky souborů, hudební audio soubory apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Rčení, bonmoty, přísloví, moudra, aforismy, motta, hlášky

Citáty slavných osobností, Rčení, bonmoty, přísloví, moudra, aforismy, motta, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o dobru, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o člověku od různých známých osobností.

Klíčová slova: zábava, Onlinovky zdarma, Vlajky států USA, Obrázky na PC ke stažení, pro dospělé, Přání a přáníčka, Dopravní značení, Státní vlaječky, prapory, kuriozity, Dopravní značení, Obrázky, kliparty, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Digitální počítačové hry, herní konzole,

Několik fórů na závěr. Vtip Dědictví: Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Zamilované sms vzkazy
Tipy na zajímavé weby
Dětské omalovánky
Partnerské weby
Chile
Naše tipy
Omalovánky k vytištění
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.